Copywriterka

s duší umělce

Úspěšné marketingové a prodejní texty jsou příběhy, které nekončí zacinkáním zvonečku, ale penězi v kapse.

Napíšu vám texty, které prodávají
Pomohu vám se zorientovat ve světě marketingu
Vytvořím vám webové stránky, které prodávají

Stáhněte si mini e-book ZDARMA

3 věci, díky kterým bude váš web prodávat

Aneb rozjeďte svůj obsahový marketing pomocí blogu!

Stažením e-booku získáte: 

 • 3 nutnosti, bez kterých váš web bude jen další webovou výstavní skříní,
 • know-how, které jsem získala 6 lety vytváření prodejní webů
  a předchozími 14 lety blogování,
 • příručku 3 nejdůležitějších kroků při tvorbě webu, který bude prodávat.

Jsem ... 

mladá holčina, která se přes svůj sen stát se umělkyní, po hodinách se štětci v ruce nebo s rukama v keramické hlíně, rozhodla vystudovat podnikatelku a věnovat se věci, která ji baví stejně jako kdysi to umělčení.

A to marketingu.

Nejsem klasický markeťák, který vám nastaví PPCčka, SEO, nebo se bude s radostí hrabat v Google Analytics, aby z toho udělal hromadu tabulek, které si ve výsledku stejně jen málokdo přečte.

Marketing miluju, protože to znamená spoustu kreativity. Vymyslet fakt dobrý text, který lidi chytne. Poskládat k tomu nějaký ten web, který nebude jen pro parádu, ale splní svůj marketingový záměr - tedy třeba, že prodá.

Oslovit lidi tak, abyste je zaujali, aby si vás zamilovali …

To je pro mě marketing.

Napíšu vám texty, 
kterými si získáte srdce 
i peněženku zákazníků.

Co můžu udělat pro vás?

Napíšu vám fakt dobrý 

text

kterým si získáte srdce i peněženku zákazníků

ALE!
Nečekejte ode mě, že to bude strohé jako smluvní podmínky, které si přečtete v bance.
Jsem spíš pro ten odlehčený, vtipný, občas i mírně sarkastický styl psaní. Zkrátka píšu pro lidi tak, aby se cítili, že s nimi mluví kámoš a ne jenom, že je válcuje další reklamní kampaň.

Postavím vám

webové stránky

které prodávají

Zastávám názor, že web může mít dneska každý, protože pomocí dnešních nástrojů zvládne web naklikat i cvičená opička :)
Já nedělám stránky aby JENOM vypadly dobře, ale aby mluvily plynule marketingově, proklientsky a prodejně.

DŮLEŽITÉ na konec: weby neprogramuju, nejsem ajťák, takže při tvorbě webu pokecáme spolu a po dokončení mé práce na webu pokecáte i vy s webem. 

Vytvořím vám webové stránky, 

které prodávají!

Jak vidí ostatní mou práci? 

Úkol zněl jasně: Napiš o sobě pár odstavců textu. Jelikož nejsem slohově zdatný, tak se mi zdálo splnění tohoto úkolu téměř nereálné. Obzvláště, když jsem měl psát smysluplné věci sám o sobě. Mýlil jsem se. Řešení bylo naprosto jednoduché. Stačilo si zajít s Míšou popovídat k vychlazenému pivu a bylo hotovo. Hned druhý den jsem měl návrh, proběhly rychlé korektury faktů a pro mě těžko řešitelný úkol byl vyřešen.
Ondřej HonShanna Media s.r.o.
Jsem ráda, že touto cestou mohu poděkovat Míše Greškové za její úžasnou pomoc, rady, podporu a já díky tomu mohla svůj projekt dotáhnout do konce. No, ono to teď vlastně všechno začíná. Když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s novými internetovými stránkami vykoukl na mne e-book 5 KROKŮ K VYTVOŘENÍ WEBU, KTERÝ OPRAVDU PRODÁVÁ a bylo jasno, koho oslovím. To jsem ještě netušila, že mi Míša pomůže nejen s textem, grafikou, ale s celým napojením všech systémů, které ke svému prodejními webu potřebuji. Mám i k dispozici videa, podle kterých si nyní mohu sama navést další své produkty k prodeji. Je mi vždy k dispozici, pokud v systému tápu a potřebuji poradit. A jsem ráda, že ji touto cestou mohu poděkovat za skvělou práci, podporu, nápady, rady. Děkuji.
Maritna Fallerováwww.martinafallerova.cz
Rád bych tímto vyjádřil velké poděkování Míše Gřeškové za skvělou práci pro náš LoveCoWork. Spolupráci jsem začali tvorbou webových stránek, k nimž potřebovala k mé velké radosti opravdu jenom mimimální součinnost z naší strany a co jenom šlo, to vyřešila sama, popř. přišla sama hned s několika návrhy, jak danou věc řešit, a nám pouze stačilo vybrat si to nejlepší řešení. I proto jsme s velkou radostí pokračovali a aktuálně využíváme její kreativitu při propagaci všech akcí, které se u nás konají. Kdybych měl za sebe vyzdvihnout hlavní výhody této spolupráce, tak je to určitě kreativita, schopnost nalézt samostatné řešení, precizní provedení a 100 %-ní spolehlivost. S radostí proto mohu Míšu vřele doporučit.
Zdeněk PoubaLoveCoWork Opava / RE/MAX
Ahoj Míšo, děkuji ti za tvorbu mých webových stránek, za úžasné nápady, texty i podporu marketingu a hlavně za trpělivost s někým tak netechnickým. 🙂 Chtěl jsem web, který bude schopný s klienty komunikovat a zároveň snad nabídne i užitečné informace v oblasti masáží a podpory zdraví. Nevím, jestli využiji všechny možnosti, které web nabízí, ale vím, že bez tebe by nebyl. Takže děkuji a těším se na další spolupráci ... 🙂
Pavel Devátýwww.paveldevaty.cz
Můj marketing se ještě do nedávné doby skládal z obvolávání klientů a osobních schůzek, abych jim svůj projekt představila. Doba se ale mění a abychom uspěli je potřeba se ji přizpůsobit. Proto jsem poprosila Míšu, aby mi mou cestu za úspěchem v podnikání pomohla ulehčit pomocí webových stránek. Shodly jsme se, že nejlepší variantou bude právě MioWeb a Smartemiling, abych s klienty mohla mimo jiné komunikovat i automatizovaně. Věřím, že dnes je web důležitou součástí podnikání a budování si své značky.
Dagmar Konečná
Milá Míšo. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci. Dva roky jsem si přála vytvořit na svých stránkách členskou sekci, ale pořád jsem nevěděla jak začít. Na doporučení kamarádky Martiny Fallerové jsem dostala odkaz na Vás. Líbí se mi Vaše kreativita, spolehlivost, rychlost a především trpělivost. Propojením systému jste mi usnadnila práci. Jsem ráda, že díky Vám jsem blíž ke svým klientům a mohu jim nabídnout videa se cvičením jógy. Těším se na další spolupráci.
Věra Hruškováverahruskova.cz/joga-srdcem-s-verou/

Inspirujte se na blogu

Na blogu sdílím tipy, triky, how to, které vám pomohou s:

 • tvorbou webu,
 • texty, 
 • marketingem, 
 • sociálními sítěmi, 
 • brandingem, 
 • komunikací s klienty ... 

Nejnovější články

Napište mi ...

a společně rozjedeme vaše online podnikání

E-mail

michaela.greskova@eduway.cz

LinkedIn

Michaela Gřešková

Facebook

Michaela Gřešková

Instagram

@michaelagreskova

 

P.S. pokud o mě neuslyšíte do tří dnů, odletěla jsem na Kubu, kde je internetové připojení stejně dostupné asi jako sníh na Sahaře NEBO se někde stala chyba, tak to zkuste ještě jednou třeba i jiným způsobem.