KDO JSEM?

A proč věřím, že vám mohu pomoci? 

Od nepaměti jsem umělecká duše, miluju dobrou kávu, jsem "máma" jedné labradoří slečny ... ale to vás pravděpodobně vůbec nezajímá ... 

Pro vás budou důležitější spíše tyto "představovací" informace: 

  • Jsem psavec - tělem (prsty) i duší.
  • Do svého prvního online prodejního projektu jsem se pustila v 16 letech. 
  • Stavěla jsem na nohy celou online prezentaci coworkingového centra v Opavě.
  • Pomohla jsem přivést na svět 4 online kurzy pro naši firmu EDUWAY.
  • Zajistila jsem prodejní a marketingovou stránku pro 2 online kurzy svých klientek.
  • Pracovala jsem na prodejních webových stránkách a funnelech pro 3 tištěné knihy.

COPYWRITERKA a BLOGERKA

Bloguju od svých 8 let - ano tehdy se ještě nemluvilo o bezpečnosti dětí na internetu. Moje psaní pro radost mě postupem času dostalo až k textům marketingovým - copywritingu a textaci webových stránek.

NAPSALA JSEM KNIHU,

díky které jsem se dostala do světa online marketingu a tvorby prodejních webových stránek. www.nestestivestesti.cz

JSEM 1/3 EDUWAY s.r.o

Textuju, vytvářím webové stránky, e-mailové kampaně, prodejní funnely a kamarádím se sociálními sítěmi. V rámci naší firmy jsem taková "marketingová víla" stojící za našimi online projekty.

Bloguju

OD SVÝCH 8 LET

Přesto, že první psaní ve škole pro mě bylo za trest ... písmenka se mi pletla a diktáty pro mě bylo peklo na zemi. Jakmile jsem se psát naučila, už nikdy jsem nechtěla přestat!

Prvně jsem začala na internet umisťovat příběhy plné radosti a smíchu, poté se pro mě psaní stalo terapií a následně vysněnou prací. 

KNIHU NEŠTĚSTÍ VE ŠTĚSTÍ

A to pro mě bylo štěstí z mnoha důvodů. 
1. VYDALA JSEM KNIHU!!!
2. Díky tomuto svému dílu jsem se seznámila s online marketingem a tvorbou prodejních stránek. Tedy s věcmi, které mě přivedly k mé současné (a vysněné) práci. 
3. Rok poté, tedy v dubnu 2014, o mně a mé knize napsal Petr Casanova v časopisu First Class.

Vystudovala jsem

Soukromou střední školu podnikatelskou.

Největší vzdělání a životní lekce ale přišly až s pány podnikateli na krku ...

ANEB VŠECHNA TEORIE JE NA NIC,

KDYŽ SI TO NEZKUSÍTE NA VLASTNÍ KŮŽI. 

Přesto, že jsem studovala podnikatelskou školu se zaměřením na marketing, všechno, co dneska ve své práci používám, jsem se naučila až v tom reálném světě podnikatelů, ne ve školní lavici. 
Víte, jak se říká, že člověk k něčemu přijde jako slepý k houslím, tak přesně tak jsem já přišla k práci v coworkingovém centru LoveCoWork Opava - a právě tuto zkušenost považuji za svou vysokou školu podnikání. Podnikání. Ekonomie. Účetnictví. Psychologie. Marketing. Sociologie. PR. Komunikace. Zkrátka úplně všechno, akorát s mnohem větším reálným vhledem od lidí, kteří tyto obory žijí, ne jen učí.

Takže ve svých 20 letech jsem si zkusila dělat event managera (a uspořádat třeba i akci pro 50 lidí), vytvořit PR firmě, vést porady s podnikateli, sjednat si schůzku a dostat zakázku, sebevědomě podat ruku a říct, kdo jsem a co dělám (podnikateli, klientovi nebo třeba jenom klukovi s pěkným úsměvem).

To všechno mě dovedlo k psaní článků, podnikatelských medailonků, textů na sítě a do e-mailových kampaní a samozdřejmě k tvorbě prodejních webů a funnelů. 
Díky tomu všemu jsem byla schopna: 

ZÁZRAČNÉ BACHOVKY

Přesněji řečeno jsem vytvořila webové stránky a členskou sekci online kurzu Zázračné Bachovky a celkově jsem tento "malý" zázrak oblíkala, naučila mluvit proklientsky a prezentovat se na sociálních sítích a v e-mailových kampaních.

CESTA SEBELÁSKY

Je název projektu, který pomáhá lidem najít cestu zpátky k sobě. A to formou online kurzu 10 kroků k sebelásce a motivačního Instagramového účtu

EFESTIVAL.CZ

Internetový portál plný kulturních, sportovních, vzdělávacích (...) událostí v Opavě, Ostravě a okolí. 
Mimo jiné měl efestival.cz i svůj vlastní blog, kde jste mohli najít rozhovory třeba s kapelou Nebe, Naděje, moderátorem Rádia Čas Honzou Gavelčíkem, Patrikem Kee nebo Vojtou Šenkýřem.
Efestival vznikl v roce 2015 a jeho činost skončila s "kulturním koncem světa" v roce 2020. 

 

ZAKLADATEL A TVŮRCE ČASOPISU A WEBOVÉHO PORTÁLU FIRST CLASS?

Vážení čtenáři, Držíte v rukou nové, vpravdě kacířské číslo. Dokazujeme jím, že uskutečnitelné je všechno, pro co si v životě jdeme. Poprvé v lidské historii, i když ještě ne úplně na celém glóbu, nadešla doba mladého člověka. Doba, ve které se může prosadit každý, kdo opravdu chce. Podnětem pro napsání byl den, kdy jsem dostal malou knížku. Jmenuje se Neštěstí ve štěstí. Poslala mi ji dívka, která se ani neměla narodit. Neměla zvládnout školu. A hlavně neměla tu knihu napsat. Ve třetím měsíci těhotenství její mamince diagnistikovali toxoplazmózu. Dítě se buď nemělo narodit, nebo ano, ale postižené. Rodičům byl doporučen potrat. Odmítli. Rozhodli se, že dítě budou milovat, ať bude jakékoli. Narodila se vlastně zdravá Míša. Vlastně píšu proto, že jednou učitelka rodičům sdělila, že Míša má problémy s učením a vše jí dlouho trvá. Rodiče učitelce vysvětlili, že Míša prostě taková je a požádali ji, ať jí dá čas, že pak určitě sama všechno zvládne a udělá obrovský skok. Učitelka to přijala. A Míša začala ve škole exelovat. Rodiče ji vedli k tomu, aby dělala to, co ji baví. Dělala tedy keramiku, kreslila, tvořila rukama. Když viděla tatínka, jak smolí lektorské texty, ptala se, když dokončí onu slibovanou knihu. On jí vysvětloval, jak je to složité a proč na to nemá čas. „Já nemám o nic více času než ty,“ odvětila a začala psát svou knihu. V každé volné chvíli. V autobuse cestou do školy, v autě cestou na výlet i na mobilu, když jí nebavila hodina. Nakreslila si k ní obrázky. Na své šestnácté narozeniny ji vydala. Její knihu nemám sílu číst, protože mi už na první stránce tečou slzy. Je to typická malá slečna. Dokázala všechno, co dokázat neměla. Toto vydání je věnování nejen Míše Gřeškové, ale všem malým lidem, kteří nepodceňují své možnosti a schopnosti. Přišla doba dříve nemyslitelná. I ten, kdo nemá původ a peníze, si může splnit své sny v čemkoli chce. Nepolevte v tom, prosím. V hluboké úctě Váš
Petr CasanovaFirst Class

Kdybych měla dost odvahy a nos trošku víc nahoru, pochlubila bych se, že jsem si v 11 letech odnesla umístění v prozaické soutěži.

Nebo taky, že jsem studovala v Oxfordu - a skutečnost, že jenom 4 dny v rámci školního výletu bych zamlčela.

Jenže na rozdíl od psaní o komkoliv a čemkoliv jiném mi psaní o sobě moc nejde, takže to necháme jen jako "nenápadnou" poznámku pod čarou.

Od svých 8 let bloguju.
V 15 letech jsem napsala a vydala knihu Neštěstí ve štěstí.
Napsala jsem tisíce článků, nějaké ty medailonky přátelům podnikatelům, texty na weby a sociální sítě ...
Vytvořila jsem webové stránky a členskou sekci online kurzu Zázračné Bachovky, 10 kroků k sebelásce a Jak úspěšně naplnit cíle.

PO VŠECH SVÝCH MARKETINGOVÝCH, BYZNYS I NEMARKETINGOVÝCH A NEBYZNYS ZKUŠENOSTECH

jsem se zaměřila na: 

COPYWRITING

MARKETING,

který spojuje psaní prodejních textů a tvorbu webových stránek, které prodávají.

TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK

Napište mi ...

A SPOLEČNĚ ROZJEDEME VAŠE ONLINE PODNIKÁNÍ

E-mail

michaela.greskova@eduway.cz

LinkedIn

Michaela Gřešková

Facebook

Michaela Gřešková

Instagram

@michaelagreskova

Jak jsou spokojeni

MÍ KLIENTI?

Velice ti Míšo děkuji za spolupráci v psané formě na náš web www.alergickypes.cz Osobně se přiznám, že kdyby měli zůstat texty a články pouze na mém umění tak určitě nic neprodáme :) Psaná forma a prezentace je velice důležitá a měla by zaujmout. Proto jsem rád, že jsem narazil právě na tebe a pomohla jsi nám slova utřepat a dostat tak na stránky čtivý obsah. Pevně věřím, že spolupráce bude i nadále pokračovat a budu se tak těšit na další tvé řádky.
Radek Černínalergickypes.cz
Jsem ráda, že touto cestou mohu poděkovat Míše Greškové za její úžasnou pomoc, rady, podporu a já díky tomu mohla svůj projekt dotáhnout do konce. No, ono to teď vlastně všechno začíná. Když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s novými internetovými stránkami vykoukl na mne e-book 5 KROKŮ K VYTVOŘENÍ WEBU, KTERÝ OPRAVDU PRODÁVÁ a bylo jasno, koho oslovím. To jsem ještě netušila, že mi Míša pomůže nejen s textem, grafikou, ale s celým napojením všech systémů, které ke svému prodejními webu potřebuji. Mám i k dispozici videa, podle kterých si nyní mohu sama navést další své produkty k prodeji. Je mi vždy k dispozici, pokud v systému tápu a potřebuji poradit. A jsem ráda, že ji touto cestou mohu poděkovat za skvělou práci, podporu, nápady, rady. Děkuji.
Maritna Fallerovámartinafallerova.cz
Úkol zněl jasně: Napiš o sobě pár odstavců textu. Jelikož nejsem slohově zdatný, tak se mi zdálo splnění tohoto úkolu téměř nereálné. Obzvláště, když jsem měl psát smysluplné věci sám o sobě. Mýlil jsem se. Řešení bylo naprosto jednoduché. Stačilo si zajít s Míšou popovídat k vychlazenému pivu a bylo hotovo. Hned druhý den jsem měl návrh, proběhly rychlé korektury faktů a pro mě těžko řešitelný úkol byl vyřešen.
Ondřej HonShanna Media s.r.o.
Rád bych tímto vyjádřil velké poděkování Míše Gřeškové za skvělou práci pro náš LoveCoWork. Spolupráci jsem začali tvorbou webových stránek, k nimž potřebovala k mé velké radosti opravdu jenom mimimální součinnost z naší strany a co jenom šlo, to vyřešila sama, popř. přišla sama hned s několika návrhy, jak danou věc řešit, a nám pouze stačilo vybrat si to nejlepší řešení. I proto jsme s velkou radostí pokračovali a aktuálně využíváme její kreativitu při propagaci všech akcí, které se u nás konají. Kdybych měl za sebe vyzdvihnout hlavní výhody této spolupráce, tak je to určitě kreativita, schopnost nalézt samostatné řešení, precizní provedení a 100 %-ní spolehlivost. S radostí proto mohu Míšu vřele doporučit.
Zdeněk PoubaLoveCoWork Opava / RE/MAX
Ahoj Míšo, děkuji ti za tvorbu mých webových stránek, za úžasné nápady, texty i podporu marketingu a hlavně za trpělivost s někým tak netechnickým. 🙂 Chtěl jsem web, který bude schopný s klienty komunikovat a zároveň snad nabídne i užitečné informace v oblasti masáží a podpory zdraví. Nevím, jestli využiji všechny možnosti, které web nabízí, ale vím, že bez tebe by nebyl. Takže děkuji a těším se na další spolupráci ... 🙂
Pavel Devátýpaveldevaty.cz
Můj marketing se ještě do nedávné doby skládal z obvolávání klientů a osobních schůzek, abych jim svůj projekt představila. Doba se ale mění a abychom uspěli je potřeba se ji přizpůsobit. Proto jsem poprosila Míšu, aby mi mou cestu za úspěchem v podnikání pomohla ulehčit pomocí webových stránek. Shodly jsme se, že nejlepší variantou bude právě MioWeb a Smartemiling, abych s klienty mohla mimo jiné komunikovat i automatizovaně. Věřím, že dnes je web důležitou součástí podnikání a budování si své značky.
Dagmar Konečná
Milá Míšo. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci. Dva roky jsem si přála vytvořit na svých stránkách členskou sekci, ale pořád jsem nevěděla jak začít. Na doporučení kamarádky Martiny Fallerové jsem dostala odkaz na Vás. Líbí se mi Vaše kreativita, spolehlivost, rychlost a především trpělivost. Propojením systému jste mi usnadnila práci. Jsem ráda, že díky Vám jsem blíž ke svým klientům a mohu jim nabídnout videa se cvičením jógy. Těším se na další spolupráci.
Věra Hruškováverahruskova.cz/joga-srdcem-s-verou/
Milá paní „učitelko“ Chci ti touto cestou poděkovat za vytvoření našeho webu a vůbec za trpělivost se začátečníkem, kterého jsi učila pro mě nová slova jako je např. blog, Smartemailing. atd. Díky tebou vytvořeného webu se nám rozjela půjčovna obytných aut a díky propojení rezervačních kalendářů se zrychlilo, zjednodušilo vytváření rezervací zákazníků. Oslovení „paní učitelko“ je určitě na místě, protože moje začátky správy a aktualizace webu byla pro mě mnohdy neřešitelná, ale pro tebe úsměvná. Rád bych doporučil spolupráci s tebou všem, kdo potřebujete vytvořit „FUNKČNÍ WEB“, Tvé návrhy, nápady, kreativita nám hodně pomohla při oslovování zákazníků. Mooooc děkuji za tvé nervy a za spolupráci.
Jan Rypelckao.cz