KDO JSEM?

A proč věřím, že vám mohu pomoci? 

Od nepaměti jsem umělecká duše, miluju dobrou kávu, jsem "máma" jedné labradoří slečny ... ale to vás pravděpodobně vůbec nezajímá ... 

Pro vás budou důležitější spíše tyto "představovací" informace: 

  • Jsem psavec - tělem (prsty) i duší.
  • Do svého prvního online prodejního projektu jsem se pustila v 16 letech. 
  • Stavěla jsem na nohy celou online prezentaci coworkingového centra v Opavě.
  • Pomohla jsem přivést na svět 4 online kurzy pro naši firmu EDUWAY.
  • Zajistila jsem prodejní a marketingovou stránku pro 2 online kurzy svých klientek.
  • Pracovala jsem na prodejních webových stránkách a funnelech pro 3 tištěné knihy.

COPYWRITERKA a BLOGERKA

Bloguju od svých 8 let - ano tehdy se ještě nemluvilo o bezpečnosti dětí na internetu. Moje psaní pro radost mě postupem času dostalo až k textům marketingovým - copywritingu a textaci webových stránek.

NAPSALA JSEM KNIHU,

díky které jsem se dostala do světa online marketingu a tvorby prodejních webových stránek. www.nestestivestesti.cz

JSEM 1/3 EDUWAY s.r.o

Textuju, vytvářím webové stránky, e-mailové kampaně, prodejní funnely a kamarádím se sociálními sítěmi. V rámci naší firmy jsem taková "marketingová víla" stojící za našimi online projekty.

BLOGUJU

od svých 8 let

Přesto, že první psaní ve škole pro mě bylo za trest ... písmenka se mi pletla a diktáty pro mě bylo peklo na zemi. Jakmile jsem se psát naučila, už nikdy jsem nechtěla přestat!

Prvně jsem začala na internet umisťovat příběhy plné radosti a smíchu, poté se pro mě psaní stalo terapií a následně vysněnou prací. 

KNIHU NEŠTĚSTÍ VE ŠTĚSTÍ

A to pro mě bylo štěstí z mnoha důvodů. 
1. VYDALA JSEM KNIHU!!!
2. Díky tomuto svému dílu jsem se seznámila s online marketingem a tvorbou prodejních stránek. Tedy s věcmi, které mě přivedly k mé současné (a vysněné) práci. 
3. Rok poté, tedy v dubnu 2014, o mně a mé knize napsal Petr Casanova v časopisu First Class.

VYSTUDOVALA JSEM

Soukromou střední školu podnikatelskou.

NEJVĚTŠÍ VZDĚLÁNÍ A ŽIVOTNÍ LEKCE ALE PŘIŠLY AŽ S PÁNY PODNIKATELI NA KRKU ...

ANEB VŠECHNA TEORIE JE NA NIC,

KDYŽ SI TO NEZKUSÍTE NA VLASTNÍ KŮŽI. 

Přesto, že jsem studovala podnikatelskou školu se zaměřením na marketing, všechno, co dneska ve své práci používám, jsem se naučila až v tom reálném světě podnikatelů, ne ve školní lavici. 
Víte, jak se říká, že člověk k něčemu přijde jako slepý k houslím, tak přesně tak jsem já přišla k práci v coworkingovém centru LoveCoWork Opava - a právě tuto zkušenost považuji za svou vysokou školu podnikání. Podnikání. Ekonomie. Účetnictví. Psychologie. Marketing. Sociologie. PR. Komunikace. Zkrátka úplně všechno, akorát s mnohem větším reálným vhledem od lidí, kteří tyto obory žijí, ne jen učí.

Takže ve svých 20 letech jsem si zkusila dělat event managera (a uspořádat třeba i akci pro 50 lidí), vytvořit PR firmě, vést porady s podnikateli, sjednat si schůzku a dostat zakázku, sebevědomě podat ruku a říct, kdo jsem a co dělám (podnikateli, klientovi nebo třeba jenom klukovi s pěkným úsměvem).

To všechno mě dovedlo k psaní článků, podnikatelských medailonků, textů na sítě a do e-mailových kampaní a samozdřejmě k tvorbě prodejních webů a funnelů. 
Díky tomu všemu jsem byla schopna: 

ZÁZRAČNÉ BACHOVKY

Přesněji řečeno jsem vytvořila webové stránky a členskou sekci online kurzu Zázračné Bachovky a celkově jsem tento "malý" zázrak oblíkala, naučila mluvit proklientsky a prezentovat se na sociálních sítích a v e-mailových kampaních.

CESTA SEBELÁSKY

Je název projektu, který pomáhá lidem najít cestu zpátky k sobě. A to formou online kurzu 10 kroků k sebelásce a motivačního Instagramového účtu

EFESTIVAL.CZ

Internetový portál plný kulturních, sportovních, vzdělávacích (...) událostí v Opavě, Ostravě a okolí. 
Mimo jiné měl efestival.cz i svůj vlastní blog, kde jste mohli najít rozhovory třeba s kapelou Nebe, Naděje, moderátorem Rádia Čas Honzou Gavelčíkem, Patrikem Kee nebo Vojtou Šenkýřem.
Efestival vznikl v roce 2015 a jeho činost skončila s "kulturním koncem světa" v roce 2020. 

 

ZAKLADATEL A TVŮRCE ČASOPISU A WEBOVÉHO PORTÁLU FIRST CLASS?

Vážení čtenáři, Držíte v rukou nové, vpravdě kacířské číslo. Dokazujeme jím, že uskutečnitelné je všechno, pro co si v životě jdeme. Poprvé v lidské historii, i když ještě ne úplně na celém glóbu, nadešla doba mladého člověka. Doba, ve které se může prosadit každý, kdo opravdu chce. Podnětem pro napsání byl den, kdy jsem dostal malou knížku. Jmenuje se Neštěstí ve štěstí. Poslala mi ji dívka, která se ani neměla narodit. Neměla zvládnout školu. A hlavně neměla tu knihu napsat. Ve třetím měsíci těhotenství její mamince diagnistikovali toxoplazmózu. Dítě se buď nemělo narodit, nebo ano, ale postižené. Rodičům byl doporučen potrat. Odmítli. Rozhodli se, že dítě budou milovat, ať bude jakékoli. Narodila se vlastně zdravá Míša. Vlastně píšu proto, že jednou učitelka rodičům sdělila, že Míša má problémy s učením a vše jí dlouho trvá. Rodiče učitelce vysvětlili, že Míša prostě taková je a požádali ji, ať jí dá čas, že pak určitě sama všechno zvládne a udělá obrovský skok. Učitelka to přijala. A Míša začala ve škole exelovat. Rodiče ji vedli k tomu, aby dělala to, co ji baví. Dělala tedy keramiku, kreslila, tvořila rukama. Když viděla tatínka, jak smolí lektorské texty, ptala se, když dokončí onu slibovanou knihu. On jí vysvětloval, jak je to složité a proč na to nemá čas. „Já nemám o nic více času než ty,“ odvětila a začala psát svou knihu. V každé volné chvíli. V autobuse cestou do školy, v autě cestou na výlet i na mobilu, když jí nebavila hodina. Nakreslila si k ní obrázky. Na své šestnácté narozeniny ji vydala. Její knihu nemám sílu číst, protože mi už na první stránce tečou slzy. Je to typická malá slečna. Dokázala všechno, co dokázat neměla. Toto vydání je věnování nejen Míše Gřeškové, ale všem malým lidem, kteří nepodceňují své možnosti a schopnosti. Přišla doba dříve nemyslitelná. I ten, kdo nemá původ a peníze, si může splnit své sny v čemkoli chce. Nepolevte v tom, prosím. V hluboké úctě Váš
Petr CasanovaFirst Class

Kdybych měla dost odvahy a nos trošku víc nahoru, pochlubila bych se, že jsem si v 11 letech odnesla umístění v prozaické soutěži.

Nebo taky, že jsem studovala v Oxfordu - a skutečnost, že jenom 4 dny v rámci školního výletu bych zamlčela.

Jenže na rozdíl od psaní o komkoliv a čemkoliv jiném mi psaní o sobě moc nejde, takže to necháme jen jako "nenápadnou" poznámku pod čarou.

Od svých 8 let bloguju.
V 15 letech jsem napsala a vydala knihu Neštěstí ve štěstí.
Napsala jsem tisíce článků, nějaké ty medailonky přátelům podnikatelům, texty na weby a sociální sítě ...
Vytvořila jsem webové stránky a členskou sekci online kurzu Zázračné Bachovky, 10 kroků k sebelásce a Jak úspěšně naplnit cíle.

PO VŠECH SVÝCH MARKETINGOVÝCH, BYZNYS I NEMARKETINGOVÝCH A NEBYZNYS ZKUŠENOSTECH JSEM SE ZAMĚŘILA NA:

COPYWRITING

MARKETING,

který spojuje psaní prodejních textů a tvorbu webových stránek, které prodávají.

TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK

NAPIŠTE MI

A SPOLEČNĚ VYMYSLÍME JAK (SE) PRODAT ONLINE

E-mail

michaela@michaelagreskova.cz

LinkedIn

Michaela Gřešková

Facebook

Michaela Gřešková

Instagram

@jakseprodatonline