3 tipy pro jednodušší online podnikání

Čas od času na internetu narazím na diskuze, jak je online podnikání brnkačka a může to dělat úplně každý …
Ano, online podnikání může být pro mnohé “levnější” a přístupnější varianta, protože nemusí platit nájem za prodejnu nebo třeba jógové studio. ALE … nemyslím si, že online podnikání je pro každého. 

Následným odstavcem vůbec nechci říct, že je to nejtěžší disciplína a nikdo nepracuje více, než online podnikatelé, to vůbec! Než se ale člověk dostane se svým online podnikáním do stavu ”drinky na pláži a cinkající příchozí platby”, je to celkem dost práce … 

Proto, než se pustíte dál do čtení článku, sami sebe se zeptejte, zda si raději chcete ušetřit hromadu práce, nebo chcete světu dokázat, že online podnikat můžete i bez počátečních nákladů.

Protože samozřejmě existují levné nebo úplně zdarma systémy, které vám sice v začátku ušetří výdaje, ale rozhodně Vám neušetří práci … 
Samozřejmě, že na trhu existuje hromada kvalitních nástrojů, každopádně z mé zkušenosti já nedám dopustit na kombinaci, kterou najdete ve 3 bodech níže ⬇

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: pokud stavíte e-shop se svíčkami, prodáváte konzultace … je dost možné, že najdete i systémy, které lépe naplní vaše byznysové potřeby. 

Dnešní článek je zaměřený a věnovaný opravdu čistě prodeji digitálních produktů a online kurzů. 

Pojďme se tedy podívat na 3 pomocníky, kteří vám usnadní prodej digitálních produktů:

MioWeb

Pokud uvažujete o kurzech/členstvích, kdy chcete, aby k určitému obsahu měli přístup pouze členové, MioWeb je ta pravá volba.

Pár kliknutími vytvoříte uzavřené členské sekce, propojíte s e-mailovým nástrojem a fakturací, aby se po zaplacení okamžitě klientům odeslaly přístupy do kurzu.
Další obrovský bonus je, že NEpotřebujete programátora, aby vymýšlel složité podmínky, ale MioWeb zvládnete ovládat sami.

FAPI

Na několik kliknutí spojíte fakturační systém se svým webem a kombinace MioWeb + FAPI vám zajistí to, že po zaplacení klient obratem obdrží přihlašovací údaje do kurzu (členské sekce).
A to bez toho, abyste Vy museli sedět u počítače a vyčkávat až zacinká nová objednávka.

Smartemailing

Přidáním Smartemailingu do své trojice superhrdinů, když přijde na prodej digitálních produktů a online kurzů si zajistíte, že ve chvíli, kdy cinkne zaplacená faktura, jediné co musíte udělat, je bouchnout bublinky.
Pomocí automatizovaných e-mail kampaní Vašim klientů přijde zaplacený e-book nebo instrukce k průběhu kurzu.

A teď Vás možná napadá otázka: 

no jo, ale jak ty nástroje skloubit s nějakými marketingovými tipy & triky, aby moje webové stránky opravdu úspěšně prodávaly? 

Připravila jsem pro vás 7 kroků, jak dotáhnout tvorbu webu do úspěšného konce, tedy aby Vaše webovky opravdu prodávaly! 
To všechno jsem pro Vás připravila v online kurzu JAK VYTVOŘIT WEB, KTERÝ PRODÁVÁ a takové malé P. S. tohto e-mailu je, že kurz je právě teď dostupný za speciální letní cenu. 

Na cestu k webovým stránkám, které budou opravdu prodávat, se můžete vydat TUDY

5/5 - (1 vote)
Michaela Gřešková
Michaela Gřešková
marketing / copywriting / tvorba webu

e-book

JAK (SE) PRODAT ONLINE

zdarma ke stažení

V e-booku najdete 4 tipy, jak (se) prodat online a získat si srdce svých potencionálních klientů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..