3 pilíře každého prodejního webu

Ptáte se sami sebe, co je TA věc, která promění webové stránky, které tiše zdobí nějaký kousek internetu v toho nejlepšího byznys parťáka aneb ve webové stránky, které budou opravdu prodávat? 

V dnešním článku jsem si pro vás nepřipravila jen TU JEDNU věc, ale rovnou 3 pilíře, které jsou TO, co promění vaši www vizitku ve webové stránky, které prodávají. 

Jaké jsou ty 3 základní pilíře toho, aby váš web prodával?

KOMUNIKACE

S návštěvníky svého webu musíte začít komunikovat – tedy získat na ně kontakt a pomocí toho si s nimi vybudovat důvěru, která je potřebná k tomu abyste prodali.

Použít k tomu můžete tzv. magnet. Magnet je něco, co bude mít pro návštěvníky webu nějakou hodnotu, ale zároveň vás to “nebude nic stát”. Magnet na webu by měl návštěvníkovi dát jistou ochutnávku toho, co děláte, v čem jste dobří. Jakou formu může mít takový magnet na webu najdete tady.

A pokud se ptáte proč zrovna “e-mail”? Proč nestačí pozvat je na svou Facebook stránku nebo Instagramový profil, mrkněte tady, proč je tolik důležité budovat svou vlastní e-mailovou databázi. 

NABÍZET ŘEŠENÍ KLIENTOVA PROBLÉMU

Vaše nabídka (produkt/služba) je náplast na problém, který váš potenciální zákazník právě teď řeší.

Vezměte si příklad třeba z Ibalginu. S prominutím ale, hnusnou chemickou růžovou tabletku byste si nikdo nekoupili, ale rychlou úlevu od bolesti to je úplně jiný příběh a skočí po tom téměř každý. 

VÝZVA K AKCI

Můžete mít sebelepší produkt, nebo řešit klientům sebevětší problém, ale pokud chybí výzva k akci tak neprodáte tak ani tak. 
Návštěvníkům svého webu musíte jasně říct, co mají udělat – stáhnout si něco zdarma, zarezervovat si s vámi hovor, vstoupit do vašeho mentoring programu. 

Bez výzvy k akci  je váš web jen krásná výkladní skříň, kterou návštěvníci zavřou a odejdou.

Toto jsou 3 základní pilíře, bez kterých to NEpůjde, pokud ale potřebujete vaše webové stránky pořádně vyladit, aby opravdu konečně začali prodávat připravila jsem pro vás 7 kroků, díky kterým to zvládnete. 

Těchto 7 kroků je konkrétně 7 lekcí v rámci kurzu jak vytvořit web, který prodává. Svého pomocníka s tvorbou svých prodejních webových stránek najdete TADY.

5/5 - (2 votes)
Michaela Gřešková
Michaela Gřešková
marketing / copywriting / tvorba webu

e-book

JAK (SE) PRODAT ONLINE

zdarma ke stažení

V e-booku najdete 4 tipy, jak (se) prodat online a získat si srdce svých potencionálních klientů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..