Pomohu vám rozjet vaše

ONLINE PODNIKÁNÍ

Napíšu vám texty, které prodávají
Pomohu vám zorientovat se ve světě marketingu
Vytvořím vám webové stránky, které prodávají

Stáhněte si mini e-book ZDARMA

 

JAK (SE) PRODAT ONLINE

V e-booku najdete 4 tipy, jak (se) prodat online a získat si srdce svých potencionálních klientů.

Stažením e-booku získáte: 

  • Jak (se) prodat na sociálních sítích
  • Proč a jak získat důvěru
  • Co je váš NEJdůležitější kanál pro online prodej
  • Nejdůležitější věc, která vám pomůže prodat (se) online

Napíšu vám texty, 

kterými si získáte srdce 
i peněženku zákazníků.

ROZJET VAŠE ONLINE PODNIKÁNÍ VÁM POMŮŽE

Jsem mladá holčina, která se přes svůj sen stát se umělkyní, po hodinách se štětci v ruce nebo s rukama v keramické hlíně, rozhodla vystudovat podnikatelku a věnovat se věci, která mě baví stejně jako kdysi to umělčení.

A to marketingu.

Nejsem klasický markeťák, který vám nastaví PPC reklamu, udělá SEO analýzu nebo se bude s radostí hrabat v Google Analytics. Výsledek mé práce nebude hromada tabulek, které si ve výsledku stejně jen málokdo přečte.

Marketing miluju, protože to znamená spoustu kreativity. Vymyslet fakt dobrý text, který lidi chytne. Poskládat k tomu nějaký ten web, který nebude jen pro parádu, ale splní svůj marketingový záměr - tedy že prodá.

Oslovit lidi tak, abyste je zaujali, aby si vás zamilovali …

To je pro mě marketing.

Jak vám mohu

POMOCI?

Možná jste už začali podnikat, nebo se k tomu chystáte, ale ... 

cítíte se strašně sami ... 
Ztraceni v hromadě informací a rad s nálepkou "tohle fakt musíte udělat!" ... 

Nebojte se, nejste ani první ani poslední, kdo se tak cítí ... 

A já jsem tady od toho, abych vám pomohla se ve všech těch informacích zorientovat. Najít ten správný směr vašeho byznysu a splnit si všechny vaše cíle a sny. 

copywriting

Napíšu vám fakt dobrý text, který si získá srdce i peněženku zákazníků! 

ALE ...
Nečekejte ode mě, že to bude strohé jako smluvní podmínky, které si přečtete v bance. Nebo jenom další válcující reklamní kampaň ...
Spíše, jako byste se bavili s kamarádkou u vína. 

 

tvorba webových stránek

Webová vizitka může být krásná věc, ale milionáře z vás neudělá ...
Já vám pomohu vytvořit webové stránky, které budou v souladu s marketingovými "zákony" a budou mluvit plynule "klientsky". 

Webové stránky neprogramuju, ale "učím" je komunikovat s návštěvníky a prodávat za pomocí šablon a pluginů. 

online kurz

JAK VYTVOŘIT WEB, KTERÝ PRODÁVÁ

Je pro vás online marketing velká neznámá?
Vaše webové stránky neprodávají, jak byste si představovali?
Potřebujete někoho, kdo s vámi vymyslí kreativní stránku vašeho byznysu? 

Tak to jsem váš člověk! 

Jak jsou spokojeni

MÍ KLIENTI?

Velice ti Míšo děkuji za spolupráci v psané formě na náš web www.alergickypes.cz Osobně se přiznám, že kdyby měli zůstat texty a články pouze na mém umění tak určitě nic neprodáme :) Psaná forma a prezentace je velice důležitá a měla by zaujmout. Proto jsem rád, že jsem narazil právě na tebe a pomohla jsi nám slova utřepat a dostat tak na stránky čtivý obsah. Pevně věřím, že spolupráce bude i nadále pokračovat a budu se tak těšit na další tvé řádky.
Radek Černínalergickypes.cz
Jsem ráda, že touto cestou mohu poděkovat Míše Gřeškové za její úžasnou pomoc, rady, podporu a já díky tomu mohla svůj projekt dotáhnout do konce. No, ono to teď vlastně všechno začíná. Když jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s novými internetovými stránkami vykoukl na mě e-book 5 KROKŮ K VYTVOŘENÍ WEBU, KTERÝ OPRAVDU PRODÁVÁ a bylo jasno, koho oslovím. To jsem ještě netušila, že mi Míša pomůže nejen s textem, grafikou, ale s celým napojením všech systémů, které ke svému prodejnímu webu potřebuji. Mám i k dispozici videa, podle kterých si nyní mohu sama navést další své produkty k prodeji. Je mi vždy k dispozici, pokud v systému tápu a potřebuji poradit. A jsem ráda, že ji touto cestou mohu poděkovat za skvělou práci, podporu, nápady, rady. Děkuji.
Maritna Fallerováwww.martinafallerova.cz
Úkol zněl jasně: Napiš o sobě pár odstavců textu. Jelikož nejsem slohově zdatný, tak se mi zdálo splnění tohoto úkolu téměř nereálné. Obzvláště, když jsem měl psát smysluplné věci sám o sobě. Mýlil jsem se. Řešení bylo naprosto jednoduché. Stačilo si zajít s Míšou popovídat k vychlazenému pivu a bylo hotovo. Hned druhý den jsem měl návrh, proběhly rychlé korektury faktů a pro mě těžko řešitelný úkol byl vyřešen.
Ondřej HonShanna Media s.r.o.
Rád bych tímto vyjádřil velké poděkování Míše Gřeškové za skvělou práci pro náš LoveCoWork. Spolupráci jsme začali tvorbou webových stránek, k nimž potřebovala, k mé velké radosti, opravdu jenom minimální součinnost z naší strany a co jenom šlo, to vyřešila sama, popř. přišla sama hned s několika návrhy, jak danou věc řešit. A nám pouze stačilo vybrat si to nejlepší řešení. I proto jsme s velkou radostí pokračovali a aktuálně využíváme její kreativitu při propagaci všech akcí, které se u nás konají. Kdybych měl za sebe vyzdvihnout hlavní výhody této spolupráce, tak je to určitě kreativita, schopnost nalézt samostatné řešení, precizní provedení a 100 %-ní spolehlivost. S radostí proto mohu Míšu vřele doporučit.
Zdeněk PoubaLoveCoWork Opava / RE/MAX
Ahoj Míšo, děkuji ti za tvorbu mých webových stránek, za úžasné nápady, texty i podporu marketingu a hlavně za trpělivost s někým tak netechnickým. 🙂 Chtěl jsem web, který bude schopný s klienty komunikovat a zároveň snad nabídne i užitečné informace v oblasti masáží a podpory zdraví. Nevím, jestli využiji všechny možnosti, které web nabízí, ale vím, že bez tebe by nebyl. Takže děkuji a těším se na další spolupráci ... 🙂
Pavel Devátýwww.paveldevaty.cz
Můj marketing se ještě do nedávné doby skládal z obvolávání klientů a osobních schůzek, abych jim svůj projekt představila. Doba se ale mění a abychom uspěli je potřeba se jí přizpůsobit. Proto jsem poprosila Míšu, aby mi mou cestu za úspěchem v podnikání pomohla ulehčit pomocí webových stránek. Shodly jsme se, že nejlepší variantou bude právě MioWeb a Smartemailing, abych s klienty mohla mimo jiné komunikovat i automatizovaně. Věřím, že dnes je web důležitou součástí podnikání a budování si své značky.
Dagmar Konečná
Milá Míšo. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci. Dva roky jsem si přála vytvořit na svých stránkách členskou sekci, ale pořád jsem nevěděla, jak začít. Na doporučení kamarádky Martiny Fallerové jsem dostala odkaz na Vás. Líbí se mi Vaše kreativita, spolehlivost, rychlost a především trpělivost. Propojením systému jste mi usnadnila práci. Jsem ráda, že díky Vám jsem blíž ke svým klientům a mohu jim nabídnout videa se cvičením jógy. Těším se na další spolupráci.
Věra Hruškováverahruskova.cz/joga-srdcem-s-verou/
Milá paní „učitelko“ Chci ti touto cestou poděkovat za vytvoření našeho webu a vůbec za trpělivost se začátečníkem, kterého jsi učila pro mě nová slova jako je např. blog, Smartemailing. atd. Díky tebou vytvořeného webu se nám rozjela půjčovna obytných aut a díky propojení rezervačních kalendářů se zrychlilo, zjednodušilo vytváření rezervací zákazníků. Oslovení „paní učitelko“ je určitě na místě, protože moje začátky správy a aktualizace webu byla pro mě mnohdy neřešitelná, ale pro tebe úsměvná. Rád bych doporučil spolupráci s tebou všem, kdo potřebujete vytvořit „FUNKČNÍ WEB“, Tvé návrhy, nápady, kreativita nám hodně pomohla při oslovování zákazníků. Mooooc děkuji za tvé nervy a za spolupráci.
Jan Rypelckao.cz

VYTVOŘÍM VÁM WEBOVÉ STRÁNKY,

které prodávají!

NAPOJÍM NA E-MAILOVÝ NÁSTROJ

Vaše webové stránky propojím na e-mailingový systém, který bude s vašimi klienty komunikovat na automat.

ZAUTOMATIZUJU PLATBY

Webové stránky napojím na fakturační systém, který bude umět vystavovat automatizované faktury.

WEB PROPOJÍM SE SÍTĚMI

Váš web spřátelím s vašimi profily na sociálních sítích.

Inspirujte se

NA BLOGU

Na blogu sdílím tipy, triky, "how to", které vám pomohou s:

  • tvorbou webu,
  • texty, 
  • marketingem, 
  • sociálními sítěmi, 
  • brandingem, 
  • komunikací s klienty ... 

Nejnovější články

Napište mi ...

A SPOLEČNĚ ROZJEDEME VAŠE ONLINE PODNIKÁNÍ

E-mail

michaela@michaelagreskova.cz

LinkedIn

Michaela Gřešková

Facebook

Michaela Gřešková

Instagram

@michaelagreskova

 

P.S. pokud o mně neuslyšíte do tří dnů, odletěla jsem na Kubu, kde je internetové připojení stejně dostupné asi jako sníh na Sahaře NEBO se někde stala chyba, tak to zkuste ještě jednou třeba i jiným způsobem.